Elektronický recept

OČKOVÁNÍ COVID 19, duben – květen 2021

21. 4. 2021

Aktuálně k očkování v naší ordinaci: v týdnu od 26.4.21 budeme očkovat druhou dávku vakcíny Moderna, které jsme dostali 50 dávek pro nejstarší čekající.

NYNÍ SE JEVÍ, ŽE RYCHLEJŠÍ CESTA K VAKCÍNĚ BUDE PŘES OČKOVACÍ CENTRUM. (rezervace na www.mzcr.cz, doporučujeme monitorovat situaci na jednotlivých očkovacích místech)

Máme objednány vakcíny Johnsson i Astra Zeneca, o dodávce se ale dozvídáme až den předem, tedy konkrétně nevíme NIC.

Od 24.3. se mohou registrovat i pacienti s “kódem” od SPECIALISTY (PL žádné kódy nepřiděluje). Je uvolněna registrace pro pacienty 65+ a brzy se uvolní pro 60+. Všechny výše jmenované skupiny, včetně nemocných, mohou být očkováni i u svého PL, pokud má tento čím očkovat. 

Se všemi pacienty, kteří se přihlásili k očkování u nás nadále počítáme, ale pokud získají dříve termín v očkovacím centru mohou se, samozřejmě, očkovat tam. Naší prioritou je co nejrychlejší očkování všech, kteří mají zájem.

Požadavek na očkování sdělte nejlépe mailem na: info@ordinacejicin.cz, stačí jméno, ročník, připojte svůj aktuální telefon a e-mail

Domníváme se, že OČKOVÁNÍ je jediná možnost, která nás může vrátit k životu, kdy se budeme moci vídat s našimi blízkými, chodit do práce, do školy, případně cestovat.

Nemá smysl zabývat se preferencí určité VAKCÍNY, všechny vakcíny, které se v naší republice aplikuji mají požadovaný efekt a to je snížení nemocnosti a nutnosti hospitalizace až na nulové hodnoty. Jinými slovy, i kdybyste po očkování onemocněli, průběh nemoci bude mírný a jistě neskončí pobytem v nemocnici nebo fatálně /takovou až 100% účinnost deklarují všichni výrobci/.

Dávat do souvislosti vakcínu Astra Zeneca se vznikem koagulopatie je při nejmenším zavádějící, např. hormonální antikoncepce zvyšuje riziko tohoto onemocnění prokazatelně a mnohem častěji a podává se nadále po celém světě.

Požadavek na očkování sdělte nejlépe mailem na: info@ordinacejicin.cz, stačí jméno, ročník, připojte svůj aktuální telefon a e-mail