Elektronický recept

Elektronický recept

Našim registrovaným pacientům nabízíme možnost předpisu dlouhodobě užívaných léků prostřednictvím eReceptu.

Elektronický recept šetří Váš čas – kvůli receptu již nemusíte navštívit naši ordinaci, recept Vám zašleme ve formátu PDF na Vaši e-mailovou adresu či formou SMS zprávy přímo na Váš mobilní telefon.  Následně zajdete do některé z lékáren, které eRecept umí přijmout, a kde předáte vytištěný elektronický recept nebo jednoduše sdělíte jedinečný kód Vašeho elektronického receptu.

Pro získání eReceptu stačí vyplnit a odeslat formulář na této stránce.

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte s tím, abychom Vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo použili k zaslání eReceptu.

 

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti MUDr. Andrea Fraňková s.r.o., se sídlem B. Smetany 1184, 258 00 Čelákovice, IČO: 03584259 - jakožto správci - souhlas shromažďovat, uchovávat a zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje (jména, příjmení, adresy, data narození, e-mailové adresy a telefonní čísla) pro vyřízení dotazu či objednávky elektronického receptu, a to v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (zvané GDPR). Souhlas udělujete okamžikem odeslání osobních údajů na dobu maximálně jednoho roku. V případě uskutečnění objednávky se doba uchování osobních údajů řídí zákonem. Zároveň berete na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že se na něj můžete kdykoli dotázat či jej jednoduše odvolat poštou nebo e-mailem. Vaše osobní údaje nebudou předány ani zpřístupněny třetím osobám, do žádné třetí země ani mezinárodním organizacím, které neposkytují odpovídající ochranu osobních údajů. Výjimkou je pouze případné předání státnímu orgánu, které ukládá zákon, a dále předání osobám či společnostem, které pro nás poskytují služby související s naplněním účelu objednávky.

     

    Upozornění:
    Elektronický recept Vám bude následně odeslán z e-mailové adresy, která slouží pouze pro odesílání. Prosíme, neodpovídejte na něj. Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@ordinacejicin.cz.