Virtuální sestra

EMMY

SESTRA EMMY – elektronická sestra, čtěte dále …

Milí pacienti,

pro zkvalitnění vzájemné komunikace

začala naše ordinace využívat elektronickou Sestru Emmy.

Přístup do této aplikace si může každý zřídit na adrese: moje.sestraemmy.cz

  • z počítače, mobilu i tabletu
  • přístup odpovídá nejvyšším požadavkům zabezpečení
  • po zprovoznění přístupu si vyhledáte naši ordinaci a můžete napsat svůj požadavek.

Jistě většina z Vás zažila situaci, kdy se do ordinace nemůžete dovolat, je opakovaně obsazeno, nebo přijímající nemá dostatek času na vyřízení Vašeho požadavku. 

Jistě většina z Vás zažila situaci, kdy sedíte v ordinaci a i když s Vámi lékař komunikuje, nepřetržitě vyzvání některý z telefonů.

Jistě má většina z Vás někdy požadavek, kvůli kterému ani nepotřebujete s lékařem/sestrou mluvit osobně, rádi byste ho vyřídili krátkou zprávou, ale mailová komunikace Vám nepřijde dostatečně pružná. 

Abychom ovlivnili všechny výše jmenované situace směrem k lepšímu, zřizujeme možnost komunikace přes Sestru Emmy (moje.sestraemmy.cz). Jedná se o formu chatu, která ovšem nabízí i větší konkretizaci Vašeho požadavku a zároveň mu přidělí náležitou prioritu. Pracovník ordinace může na Váš požadavek reagovat opět psanou zprávou, případně Vám dle svého uvážení zavolá.

Samozřejmě, i nadále platí, že máte-li jakékoli pochybnosti či starosti ohledně svého zdraví, můžete ordinaci osobně navštívit, nebo se použít tradiční způsoby jako je telefon nebo e-mail. 

Objednávejte se online přes EMMY

Vyšetření k řidičáku - objednání NUTNÉ

Změny v ceníku od 1. 10. 2023

This will close in 20 seconds