Virtuální sestra

EMMY

Erecept

Předpis na Vaše léky je možné odeslat na dálku/elektronicky, nemusíte jej vyzvedávat v ordinaci.

Recept je možné odeslat na E-MAIL, nebo TELEFON (může být i tlačítkový typ). Pokud je elektronický recept odeslán, je možné jej vyzvednout i na OBČANSKÝ průkaz pacienta.

Požadavek vyplňte do formuláře níže.

POUKAZ na zdravotní pomůcku – pleny, vložky, hole, léčebná krytí, nástavce na WC a další

 • NENÍ možné vystavit na dálku/elektronicky, je nutné vyzvednutí v ordinaci.

V případě inkontinenčních pomůcek je možné doručení zásilkovou službou. V tomto případě nemusíte poukaz vyzvedávat, bude odeslán naší cestou.

Formulář - eRecept

 

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti Ordinace Jičín s.r.o., se sídlem B. Smetany 1184, 258 00 Čelákovice, IČO: 03584259 - jakožto správci - souhlas shromažďovat, uchovávat a zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje (jména, příjmení, adresy, data narození, e-mailové adresy a telefonní čísla) pro vyřízení dotazu či objednávky elektronického receptu, a to v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (zvané GDPR). Souhlas udělujete okamžikem odeslání osobních údajů na dobu maximálně jednoho roku. V případě uskutečnění objednávky se doba uchování osobních údajů řídí zákonem. Zároveň berete na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že se na něj můžete kdykoli dotázat či jej jednoduše odvolat poštou nebo e-mailem. Vaše osobní údaje nebudou předány ani zpřístupněny třetím osobám, do žádné třetí země ani mezinárodním organizacím, které neposkytují odpovídající ochranu osobních údajů. Výjimkou je pouze případné předání státnímu orgánu, které ukládá zákon, a dále předání osobám či společnostem, které pro nás poskytují služby související s naplněním účelu objednávky.

  Objednávejte se online přes EMMY

  Vyšetření k řidičáku - objednání NUTNÉ

  Změny v ceníku od 1. 10. 2023

  This will close in 20 seconds